Ana içeriğe atla

Keşfedilmişler

İnek! Bizim zamanımızın sevgilileri ayı'larken (teddy bear) günümüzün reklam sektörü inekleri -küçük möö- hayatımıza kattı. Süt kampanyalarında uçan, çikolata reklamlarında moraran hatta bazı anti kampanyalarda başına gelmeyen kalmayan inekleri, oyuncakları sayesinde en çok çocuklar seviyor.

 Mutfak önlüklerini her zaman yaratıcı bulmuşumdur. Üzerine üretilecek daha çok şey var...

Aklıma Tim Burton geldi. Elimde kahve karşımda Big Fish bu koltukta bir güzel, bir keyifli izlerim.

Customized pillow! Keşke yastıklarımızı hayatımızla donatsak. Sonuça ağlarken, gülerken kafayı onlara gömüyoruz. Rüyalarımız en çok onlara emanet. Hatta bazen korkunca sıkıca sarılıyoruz. Ah bizim tombik yastıklarımız.


İki kelimeyle: Çok beğendim!

Makarna pişirmem ama pişirseydim böyle bir tencerede pişirmek isterdim. Rengi yeter istememe!
Patlak renkleri seviyorum, ortamda "ben varım" diyorlar.

Gidemedim ya... Neyse. Anladınız siz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Masaüstü Arka Planı Olarak Ayarla

Günde ortalama 5 saat durduğum evimdeki duvarların rengini değiştiremiyorum ama 12 saat karşısında durduğum bilgisayarımın arka planını sadece 2 tıkla değiştirebiliyorum.    

Zerrin Tekindor

Ne kadar sıradışı bir ressam olduğunu biliyor musunuz?  Şüpheli bir bakış, Rimeli akmış bir göz, Meraklı bekleyiş, Biraz mavi ya da mutlaka azıcık kızıl Sizi size hatırlatabilir. 

Canavar Cupcakeleri Yerken Şarlo Küvette Uyuyordu

Yazabilirim... En az 12 sayfa yazı yazabilirim. Günleri aylara sığdırıyorum. Bir küçük hafta sonunda filmleri, oyunları, kitapları devirip en sevdiğim insanlarla vakit geçiriyorum. Günde 4 saat uyuyorum. 20 saat yaşıyorum. Gece müziği duyunca kalkıp resim yapıyorum. Müziğe göre bir sandığın tepesinde duvara yapıştırdığım kartonları boyuyorum. En sevdiklerimi daha çok seviyorum. Daha az sevdiklerime kısacık zamanlar ayırıyorum. Şimdi biraz her telden çalalım: Canavar Cingöz: Kitap ayraçlarını benim gibi sevenler varsa bu iştahlı yaratığı yapmak çok kolay. Bir kağıt, uhu, makas ve renkli kağıtlarla hepimizin kendine has ayraçları olabilir. Hayal gücünüzü sınırlandırmayın! Sizinki daha çılgın ya da cici olabilir. Kitap çok sıkıcı olsa bile öyküyü kendinize göre renklendirebilirsiniz. Ve kitaplara notlar almak da aynı etkiyi yaratır. Her kitabın bir yazarı vardı ama sayfalarında kendi hükümdarlığınızı yaratabilirsiniz.  Yaz geldi meyve salatası çılgınlığı başladı. Ne söyledi