Ana içeriğe atla

Bir ısırık elmalı kekBir ısırık elmalı kek gibi.
Siz de benimle birlikte not alın....

Kıtırık

Malzemeler...
- Mümkün olduğu kadar yüksek ses müzik ( Tercihen Pink - Just Like a Pill, şaşırdınız mı? Elmaları dilimlerken ritme ayak uydurun)
- Bol tarçın
- Bir saksı fesleğen
- Enfes kek kreması (Dibini kaşıklamadığınız krema güzel değildir.)

Hazırlanış...
Hazırladığınız kremayı şarkının en gümbürtü yerinde kalıba dökün.
Elmaları tarçına bulayıp üzerine pata pat yerleştirin
Yerinizde duramayın ve canınız nasıl istiyorsa öyle dans edin
Fırının sıcaklığını kontrol edin
Varsa evdeki şaraptan bir yudum alın
Ve keki fırına verin :)

bon appetit!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Masaüstü Arka Planı Olarak Ayarla

Günde ortalama 5 saat durduğum evimdeki duvarların rengini değiştiremiyorum ama 12 saat karşısında durduğum bilgisayarımın arka planını sadece 2 tıkla değiştirebiliyorum.    

Zerrin Tekindor

Ne kadar sıradışı bir ressam olduğunu biliyor musunuz?  Şüpheli bir bakış, Rimeli akmış bir göz, Meraklı bekleyiş, Biraz mavi ya da mutlaka azıcık kızıl Sizi size hatırlatabilir. 

Canavar Cupcakeleri Yerken Şarlo Küvette Uyuyordu

Yazabilirim... En az 12 sayfa yazı yazabilirim. Günleri aylara sığdırıyorum. Bir küçük hafta sonunda filmleri, oyunları, kitapları devirip en sevdiğim insanlarla vakit geçiriyorum. Günde 4 saat uyuyorum. 20 saat yaşıyorum. Gece müziği duyunca kalkıp resim yapıyorum. Müziğe göre bir sandığın tepesinde duvara yapıştırdığım kartonları boyuyorum. En sevdiklerimi daha çok seviyorum. Daha az sevdiklerime kısacık zamanlar ayırıyorum. Şimdi biraz her telden çalalım: Canavar Cingöz: Kitap ayraçlarını benim gibi sevenler varsa bu iştahlı yaratığı yapmak çok kolay. Bir kağıt, uhu, makas ve renkli kağıtlarla hepimizin kendine has ayraçları olabilir. Hayal gücünüzü sınırlandırmayın! Sizinki daha çılgın ya da cici olabilir. Kitap çok sıkıcı olsa bile öyküyü kendinize göre renklendirebilirsiniz. Ve kitaplara notlar almak da aynı etkiyi yaratır. Her kitabın bir yazarı vardı ama sayfalarında kendi hükümdarlığınızı yaratabilirsiniz.  Yaz geldi meyve salatası çılgınlığı başladı. Ne söyledi