Ana içeriğe atla

Heliophilia

(N.) An addiction to the sun. Always needing it's rays to survive life. Needing summer all year round.

2014...

Nasıl geçtiğini anlamadığım yıl. 
Kısaca anlatmayı düşündüm ama dürüst olamayacağım. 
Gerçekleri yazamam.
Yalan da söylemek istemiyorum. 

O nedenle Heliophilia diyorum. 

2015 için dilediğim budur. 

Yaz günlerindeki gibi efil efil geçsin.
Aşkla güleyim,
Aptal insanlara sen aptalsın bakışı atayım,
Umursamazca elimde 1 kadeh şarapla sarhoş gibi dans edeyim,
Umurumda olan herkesi umursamayayım. 

2015 canım cicim. 
Bu yazıyı okuyan herkesi mutlu et. 
Sevimsizleri sevimli,
Tatlı insanları daha tatlı et olur mu? 

Kıskananlar çatlasın. 
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Masaüstü Arka Planı Olarak Ayarla

Günde ortalama 5 saat durduğum evimdeki duvarların rengini değiştiremiyorum ama 12 saat karşısında durduğum bilgisayarımın arka planını sadece 2 tıkla değiştirebiliyorum.    

Zerrin Tekindor

Ne kadar sıradışı bir ressam olduğunu biliyor musunuz?  Şüpheli bir bakış, Rimeli akmış bir göz, Meraklı bekleyiş, Biraz mavi ya da mutlaka azıcık kızıl Sizi size hatırlatabilir. 

Canavar Cupcakeleri Yerken Şarlo Küvette Uyuyordu

Yazabilirim... En az 12 sayfa yazı yazabilirim. Günleri aylara sığdırıyorum. Bir küçük hafta sonunda filmleri, oyunları, kitapları devirip en sevdiğim insanlarla vakit geçiriyorum. Günde 4 saat uyuyorum. 20 saat yaşıyorum. Gece müziği duyunca kalkıp resim yapıyorum. Müziğe göre bir sandığın tepesinde duvara yapıştırdığım kartonları boyuyorum. En sevdiklerimi daha çok seviyorum. Daha az sevdiklerime kısacık zamanlar ayırıyorum. Şimdi biraz her telden çalalım: Canavar Cingöz: Kitap ayraçlarını benim gibi sevenler varsa bu iştahlı yaratığı yapmak çok kolay. Bir kağıt, uhu, makas ve renkli kağıtlarla hepimizin kendine has ayraçları olabilir. Hayal gücünüzü sınırlandırmayın! Sizinki daha çılgın ya da cici olabilir. Kitap çok sıkıcı olsa bile öyküyü kendinize göre renklendirebilirsiniz. Ve kitaplara notlar almak da aynı etkiyi yaratır. Her kitabın bir yazarı vardı ama sayfalarında kendi hükümdarlığınızı yaratabilirsiniz.  Yaz geldi meyve salatası çılgınlığı başladı. Ne söyledi