Ana içeriğe atla

2015'e Veda Notu


2015

6 ülke 
7 şehir

En güzel yemek
Bordeaux'da balık

En güzel içki
Floransa'daki 2 şişe şarap

En güzel an
Kumdan bir dağ, Okyanus ve ormanın tam kesiştiği nokta

En iyi film
Mad Max

Şarkı
Müslüm Gürses - Nilüfer

Sevilesi sözler
Aradığında seni arar.
Başka bir hayatı başka şekilde yaşama isteği.

En komiği
Plan yaparken, eminken, doğruyken hepsinin yıkılması, darman duman olması ve buna oturup kahkahalarla gülünmesi

Görülesi yer
Dune du pyla, Boboli Garden

Yaşanası yer
Barcelona

Kitap
Momo

Pişmanlık
Sustuklarım, gereğinden fazla üzüldüklerim

Üzücü an
Tuğçe ve Burak'a veda. Huzur içinde uyuyun dostlar. 

En doğru an
Kalkıp gitme anı. 
Mutsuz olduğun yerde 5 dk durma diye diye


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Masaüstü Arka Planı Olarak Ayarla

Günde ortalama 5 saat durduğum evimdeki duvarların rengini değiştiremiyorum ama 12 saat karşısında durduğum bilgisayarımın arka planını sadece 2 tıkla değiştirebiliyorum.    

Zerrin Tekindor

Ne kadar sıradışı bir ressam olduğunu biliyor musunuz?  Şüpheli bir bakış, Rimeli akmış bir göz, Meraklı bekleyiş, Biraz mavi ya da mutlaka azıcık kızıl Sizi size hatırlatabilir. 

Canavar Cupcakeleri Yerken Şarlo Küvette Uyuyordu

Yazabilirim... En az 12 sayfa yazı yazabilirim. Günleri aylara sığdırıyorum. Bir küçük hafta sonunda filmleri, oyunları, kitapları devirip en sevdiğim insanlarla vakit geçiriyorum. Günde 4 saat uyuyorum. 20 saat yaşıyorum. Gece müziği duyunca kalkıp resim yapıyorum. Müziğe göre bir sandığın tepesinde duvara yapıştırdığım kartonları boyuyorum. En sevdiklerimi daha çok seviyorum. Daha az sevdiklerime kısacık zamanlar ayırıyorum. Şimdi biraz her telden çalalım: Canavar Cingöz: Kitap ayraçlarını benim gibi sevenler varsa bu iştahlı yaratığı yapmak çok kolay. Bir kağıt, uhu, makas ve renkli kağıtlarla hepimizin kendine has ayraçları olabilir. Hayal gücünüzü sınırlandırmayın! Sizinki daha çılgın ya da cici olabilir. Kitap çok sıkıcı olsa bile öyküyü kendinize göre renklendirebilirsiniz. Ve kitaplara notlar almak da aynı etkiyi yaratır. Her kitabın bir yazarı vardı ama sayfalarında kendi hükümdarlığınızı yaratabilirsiniz.  Yaz geldi meyve salatası çılgınlığı başladı. Ne söyledi