Ana içeriğe atla

Barcelona'da bir PazarSelis nasıl biri diye soran olursa
böyle biri desinler. 


Yıllar içinde posterlerden resimlere geçmeyi başardım. 
Yeah! 
Maria adlı ressamdan da Barcelona'da bir gece isimli çok güzel bir resim satın aldık.


Tesadüfen keşfettiğim ve yıllardır her gelişimde mutlaka izlediğim flamenko gösterisinden bir anı. 
Asi, atarlı, güçlü bir anı.


Sokaklarda Harry ile Hermione'nin kızı gibi dolaştığım doğrudur.


Sahilde hava böyle güzeldi.
Ben de böyle mutlu ve turuncuydum.


İlk Barcelona'ya gelişimde de bu şapkam vardı.
Şapkasız çıkmam abi. Gönlüm renklendi. Yemekleri doğal ve renkli yerleri çok seviyorum.İzmir'de de akşam olunca sahile geliriz/ gelirdik. 


Sarı kazağımla Barcelona'da son gece. 
Uzun uzun yazmama gerek yok, tavsiyem yok. 
Gidin keşfedin.
Tembellik etmeyin, başkalarının yaşadıklarını ve tavsiyelerini bir kenara bırakın.
Kendiniz keşfedin. 
Belki kendinizi keşfedersiniz.

Hasta luego! 


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Masaüstü Arka Planı Olarak Ayarla

Günde ortalama 5 saat durduğum evimdeki duvarların rengini değiştiremiyorum ama 12 saat karşısında durduğum bilgisayarımın arka planını sadece 2 tıkla değiştirebiliyorum.    

Zerrin Tekindor

Ne kadar sıradışı bir ressam olduğunu biliyor musunuz?  Şüpheli bir bakış, Rimeli akmış bir göz, Meraklı bekleyiş, Biraz mavi ya da mutlaka azıcık kızıl Sizi size hatırlatabilir. 

Canavar Cupcakeleri Yerken Şarlo Küvette Uyuyordu

Yazabilirim... En az 12 sayfa yazı yazabilirim. Günleri aylara sığdırıyorum. Bir küçük hafta sonunda filmleri, oyunları, kitapları devirip en sevdiğim insanlarla vakit geçiriyorum. Günde 4 saat uyuyorum. 20 saat yaşıyorum. Gece müziği duyunca kalkıp resim yapıyorum. Müziğe göre bir sandığın tepesinde duvara yapıştırdığım kartonları boyuyorum. En sevdiklerimi daha çok seviyorum. Daha az sevdiklerime kısacık zamanlar ayırıyorum. Şimdi biraz her telden çalalım: Canavar Cingöz: Kitap ayraçlarını benim gibi sevenler varsa bu iştahlı yaratığı yapmak çok kolay. Bir kağıt, uhu, makas ve renkli kağıtlarla hepimizin kendine has ayraçları olabilir. Hayal gücünüzü sınırlandırmayın! Sizinki daha çılgın ya da cici olabilir. Kitap çok sıkıcı olsa bile öyküyü kendinize göre renklendirebilirsiniz. Ve kitaplara notlar almak da aynı etkiyi yaratır. Her kitabın bir yazarı vardı ama sayfalarında kendi hükümdarlığınızı yaratabilirsiniz.  Yaz geldi meyve salatası çılgınlığı başladı. Ne söyledi